piątek, 04 października 2019 00:00

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją prowadzoną przez MPEC Sp. z o.o. w Mielcu.

MPEC sp. z o.o. w Mielcu zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter.

Zakres obowiązków:
- obsługa sieci cieplnej, węzłów cieplnych i kotłów w zakresie automatyki, elektryki i technologii,

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie
- doświadczenie przy pracach elektrycznych
- uprawnienie elektryczne "E" do 1kV
- obsługa komputera i programów OFFICE
- prawo jazdy kat.B
- mile widziana znajomość branży ciepłowniczej.

Rozkład czasu pracy:
 - 1 zmiana od poniedziałku do piątku, po przeszkoleniu i wdrożeniu 3 zmiany we wszystkie dni tygodnia.

Oferujemy:
- umowa na czas określony z możliwością przejścia na czas nieokreślony
- ciekawą i stabilną pracę
- możliwość rozwoju zawodowego.

Sposób aplikowania:

Osoba do kontaktu:
 - Beata Mroczkowska, nr tel. 17 788-89-72

Dokumenty CV nie spełniające wymogów opisanych w klauzuli RODO, nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym i zostaną natychmiastowo usunięte.

Umowa na czas określony z możliwością przejścia na czas nieokreślony.
Poprawiony: piątek, 04 października 2019 15:06
Liczba odsłon - 25